| edy01 a întrebat:

am un pc cu urmatoarea comfiguratie:placa video ati radeon 9550 256mb agp 8x pixel shader 2.0,procesor intel pentium 2, 8 ghz cash 1 mb soket 775, rami 1, 5 gb. vreau sa-mi spuneti si mie cateva jocuri tari(nu de strategie) in afara de cs, nfs, gta, call of duty, prince of persia, fear, total overdorse(le-am jucat). as vrea ceva de facut misiuni gen san andeas, fear, call of duti stiti ce vreau sa zic, vreau cat mai multe raspunsuri bune, dau funda

2 răspunsuri:
| Bl4ckShadowS a răspuns:

`ProtoType` e un joc foarte mistowinking

| edy01 explică:

Prototype cere pixel 3.0 eu am 2.0 am specificat intentionat asta ca multi nu tin cont de asta