| edy01 a întrebat:

am un pc cu urmatoarea comfiguratie:placa video ati radeon 9550 256mb agp 8x pixel shader 2.0,procesor intel pentium 2, 8 ghz cash 1 mb soket 775, rami 1, 5 gb. vreau sa-mi spuneti si mie cateva jocuri tari(nu de strategie) in afara de cs, nfs, gta, call of duty, prince of persia, fear, total overdorse(le-am jucat). as vrea ceva de facut misiuni gen san andeas, fear, call of duti stiti ce vreau sa zic, vreau cat mai multe raspunsuri bune,

1 răspuns:
| ionutdj a răspuns:

Mai fi atent. jocuri sunt foarte multe. dar u uitate pe net pe youtube la jocuri cum ar fi.de ex.crysis sau battlefield bad company. si daca ati plac. intri pe google si scrii Cerinte de sistem si numele jocului.ex(cerinte de sistem battlefield bad company2 ) si acolo gasesti totul despre joc. si tot atunci vezi si daca pc suporta jocu. asa e cel mai ok. zici eu