| bogdan3vl a întrebat:

am un pc cu urmatoarea comfiguratie:placa video ati radeon 9550 256mb agp 8x pixel shader 2.0,procesor intel pentium 2, 8 ghz cash 1 mb soket 775, rami 1, 5 gb. vreau sa-mi spuneti si mie cateva jocuri tari(nu de strategie) in afara de cs, nfs, gta, call of duty, prince of persia, fear, total overdorse(le-am jucat). as vrea ceva de facut misiuni gen san andeas, fear, call of duti stiti ce vreau sa zic, vreau cat mai multe raspunsuri bune, dau funda

1 răspuns:
| manda a răspuns:

Pai Wolfenstein1, 2 dar 2 nu stiu daca iti merge nu nu mai stiu cerintele asa bine
Left 4 Dead, Left 4 Dead 2 Sacrifice, Left 4 Dead 2 The Passin
Medal of Honor Airborne, Medal of Honor: Pacific Assault, Medal of Honor: Allied Assault Breakthrough nu ai un pc foarte bun ca asa iti dadeam mai multe jocuri ca u leai dat pe cele mai cunoscute