| clauddiu a întrebat:

am un Samsung galaxy y si cand nu mai stau pe facebook am idle pana la 4 ore de la 4 ore in sus dispare idalu de ce? dau funda pentru o rezolvare

1 răspuns:
| DeliaDelii a răspuns:

Pentru ca de exemplu tu nu intri o luna si atunci ai vrea sa apara "4646748838 ore" sau ceva de genu cum apare pe facebook. Asa e la toti. Dar daca folosesti facebook messenger si vrea cineva sa vada cand ai fost ultima data online scrie acum x ore. sau zile happy