| StarDemonn a întrebat:

Salut, Am un server de counter strike pe nume : Drogatii.Ruls.ro
Cum pot sa fac rost de playeri, dar nu bootzi.Dau grade mari pe sv cine ma va ajuta si va aduce playeri primeste FUNDA

Sau bagati boost cu ip 93.114.82.6:27015 si contactati-ma la Y! M radioovers@yahoo.com! Va rog daca bagati va dau FUNDA
Si sa-mi lasati raspuns!

2 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Fa diferite publicitati cu serverul in forumuri ale diferitor siteuri, comunitati, adauga serverul in monitoring de CS! bafta.

| Elaran a răspuns:

Connect feel.wlg.ro