| truliluli a întrebat:

Salut.am un server de cs 1.6.Totul e perfect in afara de comenzi.Am folosit comanda admin_password... Si-mi zice: [ADMIN] Password accepted for user 'Zoro'. Access granted: 131071. Dar cand dau amx_slay Zoro(ex) imi spune:
You have no access to that comman. Ce pot face? Funda pentru cel mai bun rasp.

Răspuns Câştigător
| stefan413 a răspuns:

Salut truliuli,serverul tau nu are nimic,nu te-ai facut bine admin,intra in folderul serverului,cel in care ai instalat,intra in addons/amxxmods/config si in user acolo pui tu numele tau in loc de loopback sau ce scrie acolo si la ultima coloana apar doua litere acolo pune ce grad vrei sa ai exemplu:a,b,c,d etc, de preferat pune "u", Succes sper ca team putut ajuta!

2 răspunsuri:
| luci999 a răspuns:

Daca vrei te ajut eu.
Trebuie sa-mi dai folderul cu servarul si vad eu ce pot face.
Damil pe mess : anonimulbca@yahoo.com

| stefan413 a răspuns (pentru luci999):

Fa-te inca o data admin:intra in Folderul cu Serverul,addons/amxmods/config si in user, il deschizi cu notepad sau altceva, si acolo modifici numele tau in loc de acela existent si gradul salvezi si repornesti serverul!

| stefan413 a răspuns (pentru luci999):

Salut truliuli,serverul tau nu are nimic,nu te-ai facut bine admin,intra in folderul serverului,cel in care ai instalat,intra in addons/amxxmods/config si in user acolo pui tu numele tau in loc de loopback sau ce scrie acolo si la ultima coloana apar doua litere acolo pune ce grad vrei sa ai exemplu:a,b,c,d etc, de preferat pune "u", Succes sper ca team putut ajuta!