| DDDude a întrebat:

Am urmatorul sistem: AMD Athlon 64 X2 4000+ 2, 1Ghz, 2,5 Gb ram si palca video ATI Radeon X1300XT. Intrebarea e: Ar merge bine windows 7 pe el? Dar jocurile?

Răspuns Câştigător
| mickeyMT a răspuns:

Windows 7 o sa-ti mearga 100% fara probleme. El este un sistem de operare putin pretentios cand e vorba de cerinte. Poate sa mearga si pe un procesor de 0.7 ghz single core binishor, si 512 mb ram.
Cat despre jocuri, anul 2006/2007 sunt potrivite pentru tine, si nu vei avea lag de la sistemul de operare.
Bafta

1 răspuns:
| mickeyMT a răspuns:

Da-mi id de skype, mess ceva, ca sa vorbim acolo. Nu stiu de ce, dar nu pot sa-ti trimit mesaje