| GhitaCelObraznic a întrebat:

Salut am vazut conversatia unor jucatori de metin2 in legatura cu "patrundere si critic".Ei au spus ca patrunzatoarea este pentru hit si criticul este pentru skill, iar cand am spus ca criticul si aptrunz este si pentru skill si pentru hit au ras de mine deoarece ei credeau ca nu este posibil sa dai critic in combo. Vreu sa stiu ce este patrunderea si criticul

Răspuns Câştigător
| MisFit20 a răspuns:

Lovitura critica este pentru hit si pentru skill, dubleaza dmg-ul pe care il dai in adevarsar, cu lovitura sau vraja. Poti face crtica de la piatra fatala, buff dragon.Patrunzatoarea este si pentru hit si pentru skill, presupunand ca dai 2000, cu ajutorul patrunzatoarei vei da 2500, deci dmg+ 50%. Keep Safe.