| TeoCata1804 a întrebat:

Am vazut de curand pe internet(Youtube mai exact) oameni care posteaza clipuri in care spun ca ei dau jocuri ca Gta V, FarCry etc. in principiu jocuri cu multi gb de memorie.Ei spun ca e highly compressed si de la 40 de gb il descarci la 400 de mb.E posibil asa ceva sau sunt doar fake uri?

Răspuns Câştigător
| IonutR1 a răspuns:

Da, aceasta compresie este posibila, dar nu prea cred ca este posibil din 40GB sa faci 400MB. Am incercat si eu si din cate am facut, cu Highly Compress poti de exemplu sa scoti din 40GB in jur de 25-30. Poate gresesc eu, dar nu cred ca se poate.