| anonymus77 a întrebat:

Am vrut sa-mi fac si eu un server de samp.Am urmat ca la carte tutorialele de pe net si am facut tot ce trebuia. Totusi cand dau add server si bag locatehost:7777 sau ip-ul meu ( de pe site-ul my ip ) nu merge, apare (Retrieving info) si nu merge server-ul. Ajutati-ma, va rog! Dau funda + vot!

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza ca e localhost:7777 sau din cauza ca ai 5 ani jumate si faci servere de samp...