| HeXOvi a întrebat:

Salut, am vrut si eu sa devin partener youtube si mi-a cerut sa fac cont adsense, am copletat toate campurile corect si la final imi scrie cu rosu sub tara : Din pacate, evidentele noastre indica faptul ca nu sunteti eligibil pentru programul Adsense in tara dvs. Trimiteti o alta solicitare, la o data ulterioare. Dau Funda big grin

4 răspunsuri:
| ClauCS99 a răspuns:

Hmm eu sunt partener dar cand am obtinut parteneriatul aveam 50subs si vreo 50k view parca, trebuie sa ai si vizualizari si subscriberi si sa ai contul mai vechiut, adica nu poti sa obtii parteneriat din prima zi.

| HeXOvi explică (pentru ClauCS99):

Am contul de youtube de ani buni.

| ClauCS99 a răspuns (pentru HeXOvi):

Da dar nu cred ca ai videoclipuri.

| HeXOvi explică:

Am si 2 Video-uri