| Petrila_Armand-Stefan_1993 a întrebat:

Salut,am windows 10 si as vrea un program de filmat bun fara lag pentru un calculator mai slab.
VA ROG.

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Poti filma direct din driver daca ai placa video amd filmzi cu ReLive si daca ai Nvidia filmezi cu shadowplay se vede perferct, ba chiar mai bine ca obs si nu consuma resurse parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OBS cu setari corecte e destul de bun (gasesti tu pe net cum sa faci setari pentru PC-ul tau). Daca ai placa video Nvidia poti inregistra cu nVIDIA shadowplay.

| GrepolisKing a răspuns:

OBs-ul sau xsplit sunt programe de filmat si stream
spor