| Wozzi a întrebat:

Salut,am windows 10 si ma joc SA:MP.De ce nu imi merg modurile pe care vreau sa le instalez? Le instalez corect dar tot nu merg.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Nu ai bagat ceva bine, ai facut tu ceva gresit / ai instalat ceva gresit, daca iei crash, ai nevoie de anti crasher si ai nevoie si de sampfuncs, si trebuie sa fie gta curat daca vrei sa bagi modpack.

| EusebiuPWN a răspuns:

Ori n-ai facut tu ceva cum trebuie, ori e de la windows. Se stie ca Windows 10 are probleme cu modurile de samp, multe moduri nu functioneaza. Iti recomand sa ramai la windosw 7.