| AdiFCSB a întrebat:

Am windows 7 ultimate 64bit.Cand aprind pc-u imi apare imaginea aia cu albastru si cu windows loading sau ceva de genu. Dupa aia in loc sa-mi intre pe desktop imi apare imaginea asta

http://imageshack.us/photo/my-images/832/imagine1444.jpg /

Si cand dau cancel imi intra pe desktop.
Cum fac sa scap de asta?
Va rog.As fi recunoscator.
Mersi.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sa cumperi o licenta de Windows sau sa pui Linux, ca e moca, asta sa faci.

| iulian6861 a răspuns:

Exista mai multe cazuri adica ori n-ai licenta la windows, ori n-ai multa memorie, ori trebuie dus la reparat, funda?

| AdiFCSB explică:

Sall..am descarc toate prostiile. de imaginea aia cu windows genius din colt am scapat da de asta nu. uite id-u meu just.ady98 si vb'im. dau funda daca merge happy