| AstadaNume a întrebat:

As dori daca stie vreunu dintre voi sa imi recomandati niste jocuri gen Call of Juarez Bound in blood, ca the cartel nu imi place ca nu e western, e mai modern... Deci as dori sa imi spuneti niste jocuri western, ca is Gun sau asa ceva! Dau fundita la cel care imi spune cele mai frumoase jocuri de acest gen!

1 răspuns:
| LittleEvil666 a răspuns:

Pai depinde daca esti gamerul generatiei moderne adica indoctrinat de grafica si nu de povestea si gamplayul jocului nu prea mai sunt jocuri genu asta mai noi.
Din ce stiu eu incearca si primul Call of Juarez, Dead Man Hands, Desperados 2: Cooper's Revenge, Smokin' Guns(dar nu stiu daca a fost lansat vreodata),