| anonim_4396 a întrebat:

Salut as dori sa am si eu net pe telefonul mobil gratis este Samsung GT - S5600 va rog ajutati-ma am auzit de metode proxy funda si voturi pentru cine am ajuta repede happy

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Proxy doar iti ascunde IP-ul de pe care te-ai conectat. Nimic mai mult. O simpla re-routare.

Pe vremea mea foloseam cartele promotionale (imparteau pe strada cartele, fie de la Vodafone, fie de la Orange. Aveau 100mb inclus. Ceream si eu mai multe si cam atat)

| BANN3R a răspuns:

Internet gratis nu prea exista pentru telefon, ca sa iesi printrun proxy ai nevoie de internet.