| teodorrxxy a întrebat:

Salut, as dori sa stiu cum ma pot juca si eu fivem sau rage mp chiar daca nu am un pc foarte bun. Problema este ca eu am jocul, adica GTA 5 ul. dar nu prea am spatiu pe pc, am vreo 200 GB care nu sunt destui din ce am observat, am reusit sa instalez doar GTA ul dar FiveM ul imi spune ca nu am destul spatiu. Se poate sa joc de pe alte platforme sau orice altceva? Vreau ajutor va rog.

2 răspunsuri:
| Mihai0101 a răspuns:

Mai exista si ragemp mod de joc online dar nu sunt asa de multe servare ca si pe fivem cu timpul schimba unitatea de stocare.

| DontActLikeMe a răspuns:

Poți juca GTA și fără FiveM