| ine4cs2010 a întrebat:

Salut, as dori sa stiu si eu numele unui joc foarte vechi care-mi placea mult in copilarie dar i-am uitat numele si vag imi amintesc unele momente din el. Jocul este FPS, in campanie(nu stiu daca are multiplayer) incepeai intr-o pestera sau mina, ma rog, si in joc sunt doua tipuri de soldati sa spun asa, rosi si albastri. Imediat dupa ce incepi se cearta unul albastru cu unul rosu si dupa ce incep sa se omoare, trebuie sa fugi de acolo, la un momentdat in joc trebuia sa iei un submarin. Daca tin bine minte, cand incepeai jocul faceai parte din echipa rosie(cred).
P.S. Stiu ca nu e detaliat, ceea ce am spus e foarte putin ca sa stiti la ce joc ma refer si sa mi-l spuneti. Dar imi amintesc vag de el si atat e tot ceea ce am putut spune. In caz ca stiti va multumesc mult pentru raspuns, numai bine

4 răspunsuri:
| alexmw1 a răspuns:

Call Of duty,,, Farcry,,,,, Medal Of Honor,,,, wolfenstein,,,,,(poti spune anul in care s-a facut?)

| ine4cs2010 explică (pentru alexmw1):

Nu este nici unul din acestea. Inainte de 2004 a fost facut din cate stiu. In jocurile pe care le-ai precizat tu soldatii sunt costumati diferit. In jocul pe care-l caut eu, pe tot parcursul jocului oamenii au culoarea armurilor doar cele doua culori din cate imi amintesc (Rosu sau albastru, depinde). Multumesc de raspuns, apreciez happy.

| ine4cs2010 explică (pentru alexmw1):

Nu este nici unul din jocurile acestea. Jocul a fost facut inainte de 2004. In cele spuse de tine soldatii au costume/imbracaminte diferita fiecare. In jocul pe care-l caut eu oamenii au costumul doar albastru sau rosu, depinde. Stiu ca in Farcry1, esti intr-un fel de pestera la inceput, dar cel de care spun eu era un fel de mina mai bine spus, adanc in pamant, si trebuia sa joci ceva timp in mina aia. Multumesc de raspuns, apreciezhappy.

| alexmw1 a răspuns:

Scrie pe google :lista jocuri fps 2004 si vezi acolo