| DarknessKirin a întrebat:

, As dori sa va prezint un joc, League of Legends!
Acest joc este un joc MOBA, sau gen Dota, tu esti "the summoner", si in fiecare saptamana 10 eroi sunt gratis, in total sunt 83 de eroi, deocamdata, in fiecare luna apar inca 2..., Iti alegi eroul, in functie de ce abilitati are te duci pe caile urmatoare:Damage Dealer, Tank, Fighter, Ap, Support, Magical Damage, Burst Damage, Jungler, Offtank, si multe altele, dar astea sunt numai cele primare! Pentru fiecare caracter sunt iteme unice! Obiectivul jocului este sa ii distrugi Nexusul inamicilor, in diferite moduri. Daca joci pe classic:Trebuie sa distrugi cel putin pe un lane, toate turretele si inhibitoarele, dupa aia ai acces sa ataci nexusul inamicilor!
Pentru a juca acest joc
Dati Click aici
http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4d20a400d886b594617066
Cel care imi face si mie niste conturi primeste fundita! MARE!

1 răspuns:
| DANuUTZz a răspuns:

ID:NinjaVampire parola:league1