| Nexon a întrebat:

As dori un site/link de unde pot downloada DOTA. Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Intra pe play dota.Acolo gasesti si patch-ul care iti trebuie ca sa joci si harta.

Trebuie sa ai instalat warcraft 3 TFT(the frozen throne) dar ca sa il instalezi trebuie warcraft 3 reign of chaos sau ceva de genul asta nu stiu daca am scris corect.

1 răspuns:
| Adrianmircea7 a răspuns:

Frate,joaca league of legends, ca e mult mai tare decat dota si daca esti interesat uite link-ul:http://eune.leagueoflegends.com/