| Th3Li0N a întrebat:

Salut as vrea metine private cu iteme de lv 65 in shop si otel si daca is +0 nu conteaza dar sa fie destul de usor sa le faci la +9
fara hamachi si lv max sa fie peste 99 si daca ii 99 nu-i bai dar sa fie tare si sa fie 100% romanesc DAU FUNDA

1 răspuns:
| BibisorxD a răspuns:

Metin2Oriental ar fi "pentru tine", ai la npc-uri absolut totul [si cu 0 yang pe deasupra! ] e server pvp...cel putin cand jucam eu asa era totul, si cred ca nu s-a schimbat totusi; sau Metin2Osiris alt server usor.