| VladsBoss99 a întrebat:

Salut, as vrea sa comand un joc online dar nu stiu cum se procedeaza, adica de unde stiu ca ma minte sau nu sau de pe ce site sau unde primesc jocu comandat. Explicati-mi va rog.

Răspuns Câştigător
| Cineva12 a răspuns:

Eu am comandat multe chestii de pe net, dar si jocuri. dai butonul Cumpara Acum, si depinde si unde locuiesti. Poate avea livrare la domiciliu (la tine acasa) sau trimitere prin posta romana intr+un colet, care vine la posta si il ei cu un aviy care+l primesti acasa