| ilasadrian a întrebat:

Salut as vrea sa imi spuneti daca stiti cateva site-uri de fingerboard-uri dar sa nu fie din afara tari.Multumesc.

6 răspunsuri:
| ilasadrian explică (pentru AndreiRoll):

Transporul nu e gratis, citeste mai cu atentie pe siteuri

| AndreiRoll a răspuns (pentru ilasadrian):

Esti chior sau nu stii engleza

| Edison_Alexander_1998 a răspuns:

Momentan Romania nu are site de fingerboard, a existat intr-un timp(acum 3 ani), dar s-a desfiintat

| AndreiRoll a răspuns (pentru Edison_Alexander_1998):

Sincer mai uita-te si tu pe internet.Sunt destule site-uri in Romania de pe care poti comanda diverse.

| ilasadrian explică (pentru AndreiRoll):

Frate eu vreau ceva original din wood (lemn) nu tech dech din plastic.Si sa nu fie din afara site-urile.Multumesc big grin