| WarMan a întrebat:

As vrea sa joc battlefield bad company 2 dar am doar un procesor single core de 2.1 ghz Amd Septrom le-1200(nu merge overclockat), ram 1.25 gb si placa video nVIDIA geforce 6150se nforce marita la 512 mb si 64 bit.Pot face ceva ca sa-l pot juca, exista vreun program care sa-mi mareasca cerintele macar cat sa-l joc la grafica mica?

2 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Pai baga prima data jocul in pc dupa aia intri la setari la display si pui cele mai mici cerinte si o sa iti mearga dar nu 100%.

| WarMan explică:

Dar daca dau la setarile cele mai mici si folosesc game booster 3 o sa-mi mearge bine? adica dupa ce fac acel test imi arata ca cerintele sunt cu 19% mai mari.