| SaseUnuNoua a întrebat:

As vrea sa-mi iau un laptop, care sa fie bun pentru gaming, stiu ca laptopurile nu sunt in general pentru gaming, dar eu vreau unul. Ce ziceti e bun acesta : http://www.emag.ro/laptop-asus-cu-procesor-intel-174-cor etm-i7-4710hq-2-50ghz-haswelltm-fullhd-8gb-1tb-nVIDIA-gt x-850-4gb-freedos-black-f550jk-dm112d/pd/D3SGRBBBM/ daca nu recomandati-mi si mie unul intre 2500 lei si 3500 lei

2 răspunsuri:
| iulikboss a răspuns:

Da este bun fratele meu a vrut tot la fel si e bun pntr gaming

| SaseUnuNoua explică (pentru iulikboss):

Multumesc pentru raspuns!