| AnDrEy_8110 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti niste jocuri gen imperia online.
Vreau ca jocul sa fie cu expansiune si razboi!

Răspuns Câştigător
| AskAlex a răspuns:

Medieval 2: Total War (Era medievala), Rome: Total War (Pe cand imperiul roman avea o gramada de teritoriu), Empire Total War (In timpurile in care s-a descoperit america si se foloseau pusti)

1 răspuns:
| zXm1Rc1uXz a răspuns:

Grepolis poti sa-ti faci armat finte magice armata barci sa cuceresti alte teritorii sa jefuiesti orase sa ai vraji si un zeu si tot felul de cladiri si minuni arhitecturale.Sau mai poti juca Ikariam nu tiu cum este dar poate iti place.