| CatzPopularity a întrebat:

As vrea sa raspundeti la intrebarea aceasta... dau fundita. Se poate juca online Sims 2 sau3? De mult timp caut raspuns la intrebare si nimeni nu a putut sa imi raspunda. Puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu nu, insa va aparea in curand pe facebook SimSocial.
Bafta! happy

2 răspunsuri:
| Acaikus a răspuns:

Se poate dar nu este foarte usor pentru nu cred ca exista este foarte greu sa faci un joc simplu intr-un joc MMORPG (adica online) dar de putut se poate dar chestia e ca sunt pasuri grele d urmat ma rog cu server-ul si mai trebuie sa bagi si alte fisiere in sims e complicat. sper ca te-am ajutat funda?big grin

| ღAncaღ a răspuns:

Pai nu, desigur ca nu! ar fi imposibil sa joci online, doar daca downloadezi! nu este mare lucru scrii pe google, download sims 2-3 si iti da!