| Angelnewboy a întrebat:

As vrea sa stiu cum fac diamante pe dungeon rampage dupa facebook.dau funda celui mai bun raspuns.Astept raspunsuri.

7 răspunsuri:
| CatalinFrumuselu a răspuns:

Diamantele se fac la cufere de lemn. daca esti lvl mare ia dela prima misiune pina ai terminat prima harta dupa aceea le deschizi pe toate la cuferele de lemn poate sa iti pice urmatoaele:gems, pet, chei, avatare sper ca te-am ajutat

P.S sa nu dai bani pina la sfarsitul mapei pentru ca fiecare cufar costa 100 si poti face multe

| iLik3aBoss a răspuns (pentru CatalinFrumuselu):

Cum 100 ma? nu 1000?straight face

| Becali_Bogdan_2000 a răspuns (pentru CatalinFrumuselu):

Am lv 96,, e destul de mare/?

| bogdan12345blue a răspuns (pentru CatalinFrumuselu):

Eu stiu ca 1000

| bogdan12345blue a răspuns (pentru Becali_Bogdan_2000):

Eu cred ca da

| Bistrian_Patrick_1999 a răspuns:

Am lvl 80 pe buvatar

| Ionescu_Daniel_1995 a răspuns:

Vreau si eu 20000 de diamante pe dungeon casa imi schimb caracterele astfel si sa iau dragonul cum fac sa iau diamante mile trimiteti dumneavoastra?