| Alex10Rujan a întrebat:

Salut as vrea sa stiu si eu cat ar costa o consola Wii? Sunt din Arges, Nu vreau sa cumpar de pe net

Dau Funda si vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Auchan gasesti la flanco-ul de acolo tot felul de console la pret super

| Alex10Rujan explică (pentru anonim_4396):

Imi poti spune cat ar costa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alex10Rujan):

Eu m-am dus acolo doar ca sa vad cat este un ps3.Am vazut ca e fix 10 milioane, ieftin pe langa cele 15 milioane pe care le-am vazut la alte magazine.Sunt mai mult ca sigur ca Wii este mai ieftin decat un ps3.Am vazut si in Real cum intrii in dreapta este in magazinul ala de electrocasnice o consola wii dar nu m-am uitat la pret.