| Quazar a întrebat:

Salut as vrea sa stiu si eu cum pot pune la un chat efecte am vazut la unele chaturi in jos sunt jocuri media playere si gifuri cum pot pune si eu asa ceva funda raspunsul castigator

Răspuns Câştigător
| MCG a răspuns:

Pai depinde ce tip de chat ai dar eu recomand sa iti faci o pagina web care permite html pe webs.com (e simplu, o faci doar din click-uri fara sa stii PHP sau HTML sau xHTML sau orice alt tip de limbaj de programare) iar apoi iti faci un cont pe http://xat.com/ si acolo iti fac ei chatul exact asa cum vrei tu si o sa ti se dea un cod HTML! Codul respectiv il pui pe pagina pe care ai facut-o si gata, ai un chat exact cum vrei...