| Costin1996 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce jocuri de tipul Farmerama, BiteFight, The West mai exista? Jocuri ca acestea ce se pot juca numai pe internet.

Multumesc!

3 răspunsuri:
| har a răspuns:

Gladiatus,travian,triburile,grepolis,ikariam,katsuro,imperia online.

| xALeXdXx a răspuns:

Poi, aceste jocuri sut tip broswer/mmo, poti cauta pe nest si gasesti chiar foarte multe ex: http://www.agame.com/games/mmo/mmo.html

| Yuliana197 a răspuns:

Nu stiu daca asta e ceea ce cauti, dar pe facebook e un joc in genul farmerama ce se numeste "farmVille"