| Mihaela2001 a întrebat:

asta e legat de jocul howrse. vreau sa fac layouturi in HTML, dar siteul pe care l-am gasit (neotacular) ca sa fac casutele bune de scris nu este acceptat pe howrse si se rastalmasesc. nu stiti un site ca neotacular dar care se accepta pe howrse? madca sa fie testat de voi sau alt cinea.

1 răspuns:
| AllmaGirl a răspuns:

Intr-adevar, pe neotacular se fac layouturi usor, dar incompatibile....Layouturile html pentru Howrse se fac doar manual, nu exista nici un site care sa faca asta. Eu mi le fac manual, e ceva de munca, dar se merita. Nu pune acum aici intrebare "Cum se face manual?" pentru ca NIMENI nu va vrea sa iti raspunda, altii platesc gras ca sa fie invatati si tu sa aflii free? Daca vrei sa te invete cineva bun, intreaba-l pe membrul Paw cand redeschide cursurile si intereseaza-te de pret.