| hSh3ad a întrebat:

Astazi am postat pe Youtube, cum merge GR:O pe GMA HD, am inceput eu sa uploadez videoclipul si vad o optiune, aceea fiind de,, Generare de Bani ", asa ca am acceptat si am urmat pasii. Am vazut ca pot sa fac,, Generare de Bani " si la videoclipurile mai vechi, si au mers perfect acum. Am vazut ca pun reclame din acelea in videoclip.Deci,intrebarea mea este : Eu voi primii banii?
Este cumva periculos?
Imi va trebui cardul de credit?

1 răspuns:
| Graff a răspuns:

Nu vad de ce ar fi periculos, multi fac bani cu ajutorul youtube insa filmuletele lor au milioane de vizualizari, poti face un cont paypal daca nu vrei sa folosesti cardul, ii poti transfera pe card cu timpul insa nu stiu cat de multi vei facewinking