| Sooorin a întrebat:

Salut astia care jucati NEED FOR SPEED WORLD, ce masina ma sfatuiti sa iau dintre urmatoarele : corvette z06, porsche 959, bmw m3 gtr pentru tiers 3 ( nu vreau sa dau bani in realitate pentru masina cu boost ) vreau un raspuns CONCRET si SIGUR ( pentru ca nu vreau sa imi cheltui banii degeaba big grin ) DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Ala e cel mai varza.Crede-ma l-am avut se conduce ca pe gheata.Nu e buun de nimic.

15 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Toate trei sunt varza.I-ati lotus evora costa 1, 5 mil.E mult mai bun.

| Sooorin explică (pentru 000MadMAX000):

Este cam greu sa strang atatia bani, de aceea am ales acele masini, 1.2 mil cred ca este maxim unde pot sa ajung

| Sooorin explică (pentru 000MadMAX000):

Viper srt10 e bun? am vaz ca are ceva proprietati si costa 1.2 mil

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru Sooorin):

Daca faci multe curse Team Escape faci bani repede...dar daca tu vrei neaparat una din cele trei iti recomand BMW.Corvette are controlul varza iar Porsche are acceleratia slaba.

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru Sooorin):

Are controlul varza.

| Sooorin explică (pentru 000MadMAX000):

Dar ford gt?

| Sooorin explică (pentru 000MadMAX000):

Deci, ramane sa imi iau bmw-ul... mersi pentru ajutor, HOP TI-AM DAT FUNDA!

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru Sooorin):

Cu mare placere...si mersi pentru funda.

| Sooorin explică (pentru 000MadMAX000):

Lotus evora cand il cumpar este deja tunat sau este netunat?

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru Sooorin):

Asta nu stiu eu mi l-am cumparat cu speedboost inainte sa fie facut cu bani in joc si era tunat pentru ca era de politie dar asta ci bani in joc nu cred ca e tunat.

| R0ny1 a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Da-mi id tau plz

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru R0ny1):

Xxl_dragonfire

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru Sooorin):

Ala e cel mai varza.Crede-ma l-am avut se conduce ca pe gheata.Nu e buun de nimic.

| FcUcv a răspuns:

Iti recomand Porsche 959winking

| Sooorin explică (pentru FcUcv):

Am obs ca corvette z06 are ca proprietati : 615 - 600 - 550 iar porsche 615-590-550 conteaza? Mie mi-ar fi mult mai usor sa strang 840 de mii sa imi iau un corvette decat porsche de 1.000.000, este totusi mai bun porsche /?

| R0ny1 a răspuns:

Dati-mi va rog un id al vostru trebuie sa va intreb ceva legat de masina tired 3 plz