| yonutzyonutzelu a întrebat:

Salut
ati putea sa imi enumerati niste jocuri gen overlord 1, 2

2 răspunsuri:
| UrsaRadu a răspuns:

Prince of persia,gothic (toata seria),morowind, oblivion, skyrim, diablo 3, world of warcraft, chivalry medieval warfare si cam atat stiu.

| Damage42o a răspuns:

Jocul counter strike 1.6, need four speed most wanted, need four speed world, metin 2, counter strike 1.5, fifa 10, fifa 11, fifa12, fifa 13, euro track simulator 2, german track simulator, autralian track simulator, gta sa andreas, gta 4, gta 5, gta Romania si gta Bucuresti. Succes! Funda?