| seby1998 a întrebat:

Salut,azi a aparut Fifa 14 demo,cand dau sa ma joc imi apare launcher-ul si cand dau play nu se intampla nimic,ce sa fac?, dau funda rapsunsului corect

5 răspunsuri:
| MihaiComan32 a răspuns:

Salut. ai reusit ceva? si la mine la fel se intampla si nu e vorba de configuratia pc-ului

| seby1998 explică (pentru MihaiComan32):

Nu am putut face nimic

| Viper27 a răspuns (pentru seby1998):

Buna. ai aflat care este problema, si la mine e la fel fifa 13 imi merge pergect dar cand dau play la fifa 14 demo nu se intampla nimic.

| Viper27 a răspuns (pentru seby1998):

Buna. ai aflat care este problema. si la mine e la fel dau play si nu se intampla nimic

| Viper27 a răspuns:

Buna. ai aflat ceva si eu am aceeasi problema dau play si nu se intampla nimic.