| DexTTeRoNN a întrebat:

Salut, azi am achizitionat o placa video Nvidia Geforce 210 Sparkle, si cand intru intr-un joc cam dupa 5 minute calculatorul se restarteaza, de ce? nu mi-a mai facut asa pana acum. Funda big grin

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Dupa ce schimbi un component la pc e indicat sa reinstalezi windows! deci incearca asta! bafta!

| DexTTeRoNN explică (pentru lpavel):

Pai dupa ce ma scoate din joc si reporneste pc-ul arata acolo ceva din sistem32, maine il voi reinstala, daca va fi asa ai funda big grin

| lpavel a răspuns (pentru DexTTeRoNN):

Un multumesc imi e de ajuns! happy

| DexTTeRoNN explică (pentru lpavel):

Multumesc :*

| lpavel a răspuns (pentru DexTTeRoNN):

Cu placere! happy

| TheHellBoyHB a răspuns:

Ai pus noul DRIVER, Si l-ai STERS PE CEL VECHI?
Asta CEA MAI INTALNITA PROBLEMA!

NU E OBLIGATORIU SA REINSTALEZI WINDOWS-ul. Asata fac doar ce-i care nu stiu "CALEA USOARA" (Fara suparare #lpavel happy )

| DexTTeRoNN explică (pentru TheHellBoyHB):

Acum incerc big grin, dar dupa ce se restarta pcu-ul imi dadea o eraore ceva din folderul "windows" si spunea ceva de 'Minidump" cand am intrebat un prieten a zis ca el nu are acel folder.