| Rar263 a întrebat:

Salut! Azi dimineata cand am vrut sa deschid samp-ul, am intrat in folderul unde era pus si nu l-am mai gasit. Fisierele jocului erau acolo, dar jocul nu. Mentionez ca nu l-am sters din greseala sau ceva, am vrut sa il reinstalez dar nu mi-l instaleaza

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Corect: fișierul era infectat, d-aia avast l-a făcut "dispărut"

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Precis l-ai MUTAT pe undeva, dă o căutare, precis il găsești

| Rar263 explică (pentru sierra1):

Nu l-am mutat pe nicăieri. L-am cautat și nu am dat de el. Am reușit sa îl instalez din nou și nu m-a lăsat antivirusul sa întru în el ( avast). Am închis fereastra cu atenționarea de la avast și după a dispărut iar din folder. S-ar fi putut sa aibă ceva virusi?

| Rar263 explică (pentru sierra1):

Ai dreptate. Chiar acum m-am uitat la carantina în avast și se pare ca în 4 feb. la
22:19 a fost eliminat virusul. Acum se explica de ce nu l-am mai gasit a doua zi.

| sierra1 a răspuns (pentru Rar263):

Tu să fii sănătos!

| sierra1 a răspuns (pentru Rar263):

Corect: fișierul era infectat, d-aia avast l-a făcut "dispărut"