| Maryan_Costy_1995 a întrebat:

Salut, azi m-am apucat si eu sa fac un server de Metin prin hamachi, am facut pas cu pas si eu pot sa ma logez dar de ce nu pentru altii sa logeze? Am facut pagina de inregistrare tot si cand se logeaza le da eroare la conectare, ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Problema este la tine ca nu ai facut setarile corecte sau nu ai facut modificari pe server.

1 Trebuie sa ai minimul de system ca sa mearga servarul altefel nu va merge daca la tine in pc:
-Ram WinXP 3Gb, 6Gb la (Vista, 7, 8, 10)
-Procesor Dual Core 1.8-2.2Ghz.
-Viteza la Net al pc sa fie de 3Mbps minim

2 Si trebuie sa nu facut o modificare la facut servarul si cred ca de asta sau poate sa fie de la systemul tau din pc daca nu este de la server.

| SnakeBiteBagel a răspuns:

Nu ai host ca sa il tina online, pentru asta trebuie sa platesti bani lunar/la 3 luni/un an, depinde......Cauta pe google