| RedAngell a întrebat:

Salut,azi m.am gandit sa facem un server de metin2.Caut un creator de server,un designer, si cineva care va face site.ul de metin2.Mai caut si pe cineva care poate tine serverul pe ip static 24/24.Pentru alte intrebari add:Metin2Experts@yahoo.com

2 răspunsuri:
| CosminIstoc a răspuns:

Frate, pana mea. Daca vrei server tu il hostezi. Asa tu vrei sa-ti faca cineva server si toate alea si tu doar sa ai acces ftp oh go on. contribuie frate si tu cu ceva straight face

| RedAngell explică (pentru CosminIstoc):

Eu tin serverul pana fac rost de host