| xXteLOVEscXx a întrebat:

azi mi-am descarcat "MT2 ValMondial"si mi l-am instalat dar cand creau sa intru in el adica dau pe "AutoPatcher" si nu-mi apare nimic! Ce trebuie sa fac ca sa intru in el? Fundita!

7 răspunsuri:
| turcudenis99 a răspuns:

Descarca asta :http://fbx.ro/qi16hes539e3dp92 si de fiecare data cand vrei sa intri in joc intra prin asta :| sper ca nu e prea complicat

| danmidnight a răspuns:

Se rezolva, vorbeste cu cei de acolo si cererile 1 track si o sa ti se deschida...

| darius88 a răspuns:

Pai intri in folderul la metin si dai pe acel autopatcher si sper sa iti mearga ca mie imi dadea o eroare la patcher de pe desktop si asa am facut! Bafta!

| xXteLOVEscXx explică (pentru darius88):

Am dat pe autopatcher si tot asa...