| calyn96 a întrebat:

Salut,azi mi-am instalat Hitman Absolution, iar cand vreau sa il pornesc imi zice Hitman Absolution has stopped working. am vazut pe unele siteuri ca trebuie sa instalez steam,l-am instalat si cand vrea sa isi faca update imi zice"Steam must be conected to internet ",dar eu am conexiune la net, daca poate cineva sa imi zica cum rezolv problema dau funda sau un fix Mersi! big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Daca tu ai descarcat '' mai putin legal '' jocul, cum sa instalezi steam? :/ :/
Nu s-a conectat Steamul la net, poate e blocat in firewall big grin
Oricum, pentru joc, incearca asta :
-> My Computer
-> System properties
-> Advanced system settings
-> Advanced
-> Unde scrie '' performance '' da click pe '' settings ''
-> Data execution prevention
-> Bifeaza '' Turn on DEP for all programs and services except those I select ''
-> Click '' Add '' si cauta imaginea unde o ai tu, apoi '' Open '' si '' Ok ''!
Daca nu Click doi pe imagine, alege '' properties '' apoi '' Compatibility '', bifeaza '' Run this program in compatibility mode for '' si alege '' windows SP2 apoi '' apply ''.

Daca nu merge niciuna, cand iti mai spune '' has stopped working '' vezi cum se numeste problema big grin '' BEX '', '' APPCRASH '' sunt cele mai frecvente big grin