| Laur_Andrei_2001 a întrebat:

Salut baieti, as dori un cheat pentru CS:GO, mai exact wallhack, nu vreau aim, spinbot etc, vreau sa-l tin doar de info-uri, atata tot, gasesc undeva un cheat free?

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Dacă o să vrei să faci ceva în CS GO, să ştii că aşa nu o să reuşeşti niciodată, ia exemplu jucătorilor pro, uite Astralis, MiBr, etc.

Ştiu că poate nu te interesează sfatul meu, dar dacă iubeşti CS GO-ul să zic aşa, nu bagi wall, mai bine joci cum ştii şi te înveţi tu să ţii un anumit loc sau să intuieşti unde s-ar duce, de exemplu să joci la sunet.

| Laur_Andrei_2001 explică (pentru Alexuţ02):

Multumesc frumos de sfat, dar intentia mea e de al folosi doar cand dau de cheateri, pentr ca imi e foarte greu sa rankez, 2/3 meciuri gasesc codati.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Laur_Andrei_2001):

Nu ai prime activat?