| anonim_4396 a întrebat:

Salut băieți și fete, Andrei mă numesc, am 21 de ani și vreau să încep un "proiect" și anume vreau să îmi fac o echipa cu care sa incepem un canal de YouTube de la 0, sa ne folosim creativitatea împreună, bineînțeles toți pentru unul și unul pentru toți laughing
Sunt doritori pe aici care vor sa facem asta împreună de la 0?
O limită de vârstă 16+ sper că e ok.
De la jocuri până la tutoriale sunt deschis sa discutăm orice idei, am și un canal de Discord, dar puteți lăsa aici metode prin care va pot contacta și orice alte comentarii happy! Sper sa nu deranjeze pe nimeni această postare.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai de ce nu iti faci singur? Esti lipsit de idei? laughing nu i-am inteles niciodata pe cei ca tine...

| GigiPruna a răspuns (pentru lpavel):

Probabil ca si din lipsa de idei, nu e nevoie sa ma intelegi, vreau sa incerc asta si am zis ca de ce nu?!
Daca ai ceva sfaturi sau daca vrei sa ajuti intr-un anumit fel poti sa o faci.