| CatalinPuf a întrebat:

Salut baieti si fete! Doresc sa achizitionez un laptop pentru proiectele de la scoala, dar as vrea sa mearga si niste jocuri gen pes 2015-16 si am un buget de 2000 de lei ( oricum il cumpar de black friday ) asa ca am gasit pe eMAG un Lenovo 100-15IBD cu Intel core I5 si 8 Gb ram. Ar putea duce acesta un pes 2016? si daca nu imi puteti recomanada si mie un alt laptop?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| TheKingBacca a răspuns:

Asteapta Black Friday si atunci posteaza. Acum, nu am de unde sa ghicesc cat va fi un Laptop de 2 500 lei in Black Friday.

| DoarSaRaspund3124 a răspuns:

Imi zici si tu cand va fi black fryday? pleassssssssse