| Yuly981 a întrebat:

Cand eram mai mic acum 6/7/8/9/10 ani m-am jucat cateva joculete faine big grin
1-erau pe browser si erau ceva horror puzzle, ideea e ca daca greseam prea mult, sau dupa un timp anume, nu mai stiu exact, aveam 3 fail-screen-uri, cu ceva fum verde si o melodie creepy.Jocurile se legau intre ele. Intr-unul din jocuri eram intr-un tren, intr-unul eram in ceva casa, unde puteam sa dau timpul inapoi sau inainte cu ani si cand il dadeam inainte oamenii de la ceva masa, se faceau scheleti...
2-Un alt joc, asta se downloada eram ceva vanator si puteam sa vanez animale laughing, ma rog, ideea e ca era o mapa sau intr-o parte din mapa principala, puteam sa vad ce animale pot sa vanez si era acolo si bigfoot laughing si cand ma jucam gen, normal, ii auzeam ragetul si mereu ma duceam sa-l caut laughing si nu-l gaseam.
3-era un joc horror, asta se downloada mi-l aratase un prieten pe messengerlaughing ..ideea e ca nu stiam sa-l joc si ma uitasem pe un video tongue, revenind la joc, eram intr-o celula ceva. Trebuia sa ma duc la usa celulii sa ma uit stanga dreapta, puneam ceva cutie la usa sa o blochez, apoi ma duceam la o aerisire ( nu mai stiu daca trebuia sa iau ceva moneda sa o fac mai mica sa pot sa deschid suruburile la aerisire, sau daca confund cu alt joc ) ..mda, cum intram in aerisire se facea o lumina rosie asa gen, si cand ma uitam in stanga vedeam o "fereastra" d-aia de aierisire si vedeam monstru care intra ceva curent in el, ma rog. Cum ieseam din aierisirea aia ajungeam pe ceva hol cu mai multe usi, si ma duceam intr-o camera unde trebuia sa ma sui pe ceva "suspendat" mobila d-aia care se pune pe perete laughing, si ca sa ma sui acolo trebuia sa pun 2 cutii, sa dechid usile de la suspendat si sa mai pun o cutie la usa de la camera unde intrasem. Stiu atunci cand m-am jucat, dupa ce ma urcasem, n-am mai inchis cele 2 usi de la suspendat, ci doar 1, si am vazut cum venea monstrul de care v-am spus mai sus ..care "megea" spre tine laughing si dupa pleca. Cam atat m-am jucat din tot jocul asta laughing. Daca stiti numele, va rog sa mi le ziceti, merci frumos!

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

1-Miniclip.ro