| Bogdanro01 a întrebat:

Salut, cand eram mai mic, am jucat un joc cu ferma. nu chiar asa mare. era o moara. cateva gaini 2 sau 4 cai. etc. si era o albina "mare" vesela care mergea cu tine si-ti explica uneori. vorbea pe acoluo.
Ma rog nu e pentru mine jocul, ci pentru maicamea.
Jocul e de acum 7-8 ani daca nu ma insel dar nu mai stiu cum se numestesad. Putin ajutor? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Bogdanro01 explică:

Dupa cum spuneam este doar cu o albina care iti explica. nu bebelusi oi etc.

| NarcisNri a răspuns:

Poate este farmerama cred nu sunt sigur dar incearca.

| Bogdanro01 explică (pentru NarcisNri):

Din pacate nu e acesta, si era pe pc nu pe net..Si nu ii stilul la camera. e gen first person. sau 2nd person nu-s sigur, nu ca astia noi aparute, dupa cum am spus e vechi. si daca nu ma insel sau ma insel l-am primit intr-o cutie de margarina rama..sau chiar ma insel. nu stiusad,. a trecut ceva timp de atunci. help? sad