| MrrAdYiTzzA a întrebat:

Salut cand joc gta sa si vreau sa iau arma acea care poti fugi repede pe ia care o ai pe motor si tragi pe ea sau in masina vreau sa am doar una in maini dar am doua la fel cum sa fac sa fie doar una?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pentru ca ai wepon skill la maxim, iar la unele arme inti apar 2.Iti recomand sa incepi alt joc si sa bagi o parola cu arme si iti va aparea doar una

| Ani_Emylya_1997 a răspuns:

S-ar putea ai o alta arma care e la fel cu cea care ai descris-o tu... Dar de ce vrei sa ai doar una? Cand impusti pe cineva moare mai repede, cu una lua dublu. Si din timp iti ia mai putin cu doua pusti. Sper ca te-am ajutat! Funda?