| anonim_4396 a întrebat:

Cand ma conectez la un server Minecraft nu ma pot misca nici merge iar dupa un timp ma scoate din el si zice,, ti-a luat prea mult timp ca sa te loghezi,,.
Ce trebuie sa fac? Cum adica ti-a luat prea mult timp ca sa te loghezi,,? Cum trebuie sa ma loghez?
Am Minecraft SP instalat.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DARIUSH2001 a răspuns:

Unele servere de Minecraft au un plugin numit AuthMe. Cu el, userii se pot inregistra. Trebuie sa scrii /register si apoi sa scrii o parola, apoi lasi spatiu, si repeti parola!
Dupa ce te-ai inregistrat, data viitoare cand vei intra pe server, trebuie sa scrii /login si parola.
Sper ca te-am ajutat!