| anonim_4396 a întrebat:

care am poate ajuta si pe mine?big grin
am jocul farming simulator 2009 instalat in pc am bagat modurile in my >gamesfs2009 > mods dar nu le gasesc cand intru in joc ce poate fi unde sa le caut?
le-am bag si arhivate si devarhivate dar nu le gasescbig grin
dau un ou rosu:p

2 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Le am in partitia d salvate. si in my doc/my games/fs2009/mods
dar unde ar trebui sa imi apara? nu acolo cand dau la joc la p?

| SenZyyy a răspuns:

Le ai bagate in My computer? daca da du-te sus unde scrie Search si scrie numele jocului. Daca nu til gaseste... eu nu mai stiu